Při objednávce produktů nad 1500,- Kč je doprava zdarma.
Kód: 291

MASÁŽNÍ OLIVOVÝ OLEJ S JOJOBOVÝM OLEJEM 100ML MASÁŽNÍ OLIVOVÝ OLEJ S YLAN YLANG 100ML

Neohodnoceno
247 Kč
Skladem

MASÁŽNÍ OLEJ S JOJOBOVÝM OLEJEM

Massage Oil Jojoba Oil 100ml

 

MASÁŽNÍ OLIVOVÝ OLEJ S OLEJEM YLANG YLANG  - RELAXAČNÍ

Massage Oil Ylang-Ylang 100ml

Masážní olivový olej s jojobovým olejem je osvěžující a vyživující. (Romantická vůně) . Tento masážní olej je určeni k masážím celého těla.

Jojobový olej je známý tím, že nežlukne!!! Jojobový olej je ve skutečnosti vlastně tekutý vosk.  Zvyšuje elasticitu a kapacitu kůže při vázání vody a rychle se vstřebává. Na kůži tedy nevzniká nepříjemný film a pečující přípravek může výborně chránit pokožku před vysycháním a tvořením vrásek. 

NÁVOD K POUŽITÍ: Naneste masážní olej na čistou a suchou pokožku. Jemnými hladivými pohyby vmasírujte. Není třeba oplachovat. Nezanechává pokožku mastnou. 

 Složení: triglyceridy kyseliny kaprylové/kaprinové, oktylpalmitát, fenyltrimethikon, olej z květů cananga adorate, olej z olea europaea*, heřmánkový olej matricariový, parfém, tokoferylacetát, retinylpalmitát, seskuiolát sorbitanu, butylhydroxytoluen, kummarin, roncinalhexylfenylcinolaldehyd methylpropional, d-limonen, linalool, alfa-isomethyl ionon *organicky pěstováno..

Relaxační masážní olivový olej s ylang ylang olejem svým složením působí na pohodovou psychiku.

Ylang-ylang silice má mnohé zdravotní benefity. Je antidepresivní, uvolňuje tělo a mysl, zahání strachy, úzkosti a chronický stres. Má také povznášející vliv na náladu, vyvolává pocity radosti a naděje.

NÁVOD K POUŽITÍ: Naneste olej na pokožku celého těla a jemně masírujte. Není nutno oplachovat. Pokožka nezůstává mastná.

Složení: triglyceridy kyseliny kaprylové/kaprinové, oktylpalmitát, fenyltrimethikon, olej z květů cananga adorate, olej z olea europaea*, heřmánkový olej matricariový, parfém, tokoferylacetát, retinylpalmitát, seskuiolát sorbitanu, butylhydroxytoluen, kummarin, roncinalhexylfenylcinolaldehyd methylpropional, d-limonen,
linalool, alfa-isomethyl ionon *organicky pěstováno..