https://www.tenerawin.cz/export/orders.xml?patternId=-11&partnerId=18&hash=309d139c1a3b405e44a9502f94e651b08650dc7d2e9d8ee213ed4642b5f6d338
Při objednávce produktů nad 1500,- Kč je doprava zdarma.

Novinky

Kosmetika s oslím mlékem

Mléčné produkty obsahují mnoho vitamínů, proteinů, probiotik a jiných tělu prospěšných látek. Již Hippokrates (460 – 370 př. n. l.) psal o léčebných účincích oslího mléka. Předepisoval mléko nejen na zažívací potíže, ale také na kožní problémy jako jsou otoky či hojení ran.

V době římské, bylo oslí mléko uznávaným lékem.

Účinky oslího mléka byly zmiňovány již v encyklopediích a lékařských studiích v letech 23-79 n.l. Pliniusem (byl římský válečník, a filozof, autor nejvýznamější přírodovědné encyklopedie starého Říma – Naturalis historia)

V oslím mléce se koupala královna Kleopatra a také se říká, že druhá žena Nera (Poppaca Sabina) si oslím mlékem omývala obličej i sestra Napoleona (Paulina Bonaparte) hojně používala oslí mléko ke zkrášlujícím a léčivým procedurám.

Síla oslího mléka spočívá v jeho složení, které je bohaté na minerály, draslík, vápník, hořčík a sodík. Všechny tyto silné složky jemně, ale účinně zjemňují a zvláčňují pokožku nejen obličeje, ale také celého těla. V neposlední řadě také mléko účinně zabraňuje stárnutí pleti tedy i tvorbě vrásek.

Denní hygiena a kosmetická péče ovlivňuje pH pokožky. Kyselina mléčná obsažená v tomto mléce udržuje vlhkost v pokožce a hluboce jí hydratuje. To znamená, že velmi příznivě ovlivňuje pH pokožky. Nevysušuje, po použití nedochází ke stahování pokožky a šupinatění či začervenání.

Svým složením jsou kosmetické produkty vhodné zejména pro pleť vyzrálou, suchou a hlavně problematickou (akné, ekzémy, psoriáza – lupénka….)

Takže jak již bylo řečeno kosmetika s oslím mlékem jednoznačně šetrně a jemně vítězí nad neduhy pokožky celého těla.

 

Náš e shop www.tenerawin.cz v překladu z latiny znamená něžné vítězství :) Vám nabízí celou řadu kosmetických produktů z oslího mléka jako jsou šampóny, obličejové krémy, tělová mléka, tělová másla, mýdlo a jiné.

Produkty dovážíme přímo z Řecka od výrobce Pharmaid.gr

1 položek celkem