Při objednávce produktů nad 1000,- Kč je doprava zdarma.
Kód: 234

PLEŤOVÝ KRÉM S PANTHENOLEM EXTRA 60 ML

Neohodnoceno
215 Kč
Skladem

PANTHENOL EXTRA CREAM 60 ML

Pharmaid's Panthenol Extra krém je vhodný pro každodenní péči o obličej a tělo,  zejména pro suchou a podrážděnou pokožku. Obsahuje 5% provitaminu B5 (panthenol), který se na kůži přeměňuje  na vitamín B5 a účinně hydratuje a zároveň podporuje přirozený proces obnovy pokožky. Jeho nová lehká textura se 100% ekologickými emulgátory na bázi zeleniny a nemastnými oleji  omlazuje a osvěžuje pokožku a zanechává ji sametovou, pružnou a zářivou.

HLAVNÍ AKTIVNÍ SLOŽKY. Ceramidy: Přírodní ochranný štít pokožky, který zanechává pokožku pevnější a hladší. Poskytuje  intenzivní výživu a trvalou regeneraci a zároveň posilují vnitřní vrstvy pokožky. Vitamin E:  Snad nejcennější složkou pro ochranu pokožky před stárnutím. Trimoist: Díky své trojnásobné akci nabízí hlubokou a trvalou  hydrataci: 1. vytváří ochranný film 2. stabilizuje přirozenou lipidovou matrici  3. poskytuje silné hydratační látky. S neutrálním pH. 

OKAMŽITĚ SE VSTŘEBÁVÁ, NEMASTÍ

NÁVOD  K POUŽITÍ. Panthenol Extra používejte denně jako denní krém. Rozetřete rovnoměrně na tělo, obličej, krk a  dekolt. Lze použít také jako podkladová báze pod makeup.