Při objednávce produktů nad 1500,- Kč je doprava zdarma.
Kód: 306

SPRCHOVÝ GEL  - ANTISTRESOVÝ 250 ML

Neohodnoceno
242 Kč
Skladem

SHOWER GEL ARGAN 250 ML

Sprchový gel zanechává pokožku hydratovanou, jemnou, hladkou a svěží. Sprchový gel lze použít i jako pěnu do koupele – dělá úžasnou pěnu jako smetana :) Je vhodný pro muže i ženy pro svou neutrální příjemnou vůni.

Složení: 100% oslího mléka se zvláštním zpracováním, tak aby byly zachovány všechny jedinečné vlastnosti tohoto mléka, organický arganový olej, výtažky z Valeriany (kozlík lékařský působí antistresově, uklidňuje) a organický olivový olej. Spojením těchto složek vzniká tělu prospěšný sprchový gel, který má antistresové účinky, zanechává pokožku hydratovanou, jemnou, hladkou a svěží. Sprchový gel lze použít i jako pěnu do koupele – dělá úžasnou pěnu jako smetana :) Je vhodný pro muže i ženy pro svou neutrální příjemnou vůni.

Sprchový gel SLOŽENÍ: voda, laurethsulfát sodný, kokamidopropylhydroxysultain, kokamidopropylaminoxid, PEG-4 řepkový amid, glykoldistearát, oslí mléko, extrakt z kořene kozlíku lékařského, olej z jader arganie spinosa**, glycereth-8 arganový olej) ovocné estery**, olivový olej** , glycerin, kopolymer styrenakrylátů, parfém, PEG-150 pentaerythrityl tetrastearát & PPG-2 hydroxyethyl kokamid, triethylenglykol & benzylalkohol & methylisothiazolinon & methylchloroisothiazolinon, disodná sůl EDTA, kyselina citrónová,.

(**) Ekologicky pěstováno