https://www.tenerawin.cz/export/orders.xml?patternId=-11&partnerId=18&hash=309d139c1a3b405e44a9502f94e651b08650dc7d2e9d8ee213ed4642b5f6d338
Při objednávce produktů nad 1500,- Kč je doprava zdarma.
Kód: 507 | Značka: Donkey Milk Treasures

Zpevňující pleťové sérum Kaviár / Lifting

Neohodnoceno
584 Kč
Skladem

Zpevňující a liftingové sérum na obličej pro všechny typy pleti. Se 100% řeckým oslím mlékem kryogenním ošetřením*, stahujícím účinkem COBIOLIFT, rostlinnými kmenovými buňkami a organickým olivovým olejem.

(*) Speciální úprava pro zachování jedinečných vlastností a vlastností mléka.

Oslí mléko je od pradávna považováno za elixír pro péči o pleť a krásu. Obsahuje proteiny a aminokyseliny, které zadržují vlhkost v pokožce a zvyšují působení kolagenu a elastinu. Spolu s bioaktivním peptidem , rostlinnými kmenovými buňkami , organickým olivovým olejem a dalšími hydratačními a anti-aging složkami okamžitě napíná pokožku a poskytuje viditelný liftingový efekt, stabilizuje produkci kolagenu. Zjemňuje vrásky, posiluje pojivovou tkáň pokožky a navrací ztracenou elasticitu, dodává lesklý a mladistvý vzhled. Pro všechny typy pleti a zvláště pro věk 30+. Je vhodný pro 24hodinové použití. 

Návod k použití: Aplikujte denně na čistou, suchou pokožku celého obličeje bez masáže. Aplikaci provádějte až po nanesení pečujícího krému.

SLOŽENÍ: voda, oslí mléko, lecitin & sójové isoflavony & polysorbát-80, propandiol, hydrolyzované semeno chenepodium quinoa, benzylalkohol & kyselina dehydrooctová, extrakt z buněčné kultury plodu malus domestica & xanthanová guma & glycerin & lecitin & fenoxyethanol, fenol ovocný olej*, tokoferylacetát, bisabolol, akryláty/C10-30 alkylakrylátový crosspolymer, hydroxid sodný, parfém, disodná sůl EDTA, benzylsalicylát.

(**) Ekologicky pěstováno